Привіт! 

Нас звуть Ганна та Олена, ми запоріжанки.

В 2014 році ми створили цей інтернет-магазин шкіряного взуття, щоб якомога більше людей дізнались про те, що товари українського виробництва – це зручно, якісно та доступно за ціною.  

Почалось все восени 2013 року, коли ми випадково дізналися про невелике підприємство, яке шиє взуття з натуральної шкіри та замши на замовлення. Купивши собі по парі сапог та випробував їх в наших не дуже гарних погодних умовах стало зрозуміло, що таке взуття гідне того, щоб його носили якомога більше жінок та чоловіків. Так народився проект Happy Shoes – щасливе взуття або взуття, яке при носить щастя.

З першого ж дня ми почали вивчати всі тонкощі, пов’язані з виробництвом якісного взуття і тепер з впевненістю можемо називати себе справжніми експертами в цьому питанні. Дякуючи цим знанням та отриманому досвіду нам вдається майже безпомилково підбирати моделі та розміри, які ідеально пасують клієнтам. І більшість з них стають нашими постійними покупцями. Щиро раді будемо бачити також Вас серед них.

P.S. Наш проект Happy Shoes надає підтримку притулкам для тварин, яких ми щиро любимо. Тому, купуючи у нас пару взуття, ви також даруєте їм часточку тепла.

Олена

Я безпосередньо беру участь у створенні Вашого взуття. Мій спосіб життя – це йога та самовдосконалення, а серед моїх захоплень активний відпочинок, тварини та подорожі.

Ганна

Я постійно працюю над тим, щоби наш сайт ставав кращим та зручнішим для Вас. Багато вчусь, захоплююсь подорожами, активними видами відпочинку та фотографією.